Hakkımızda


www.kaynakyap.com e-ticaret internet sitesi AlganMetal Sanayi ve Ticaret A.Ş. 'nin tescilli bir markasıdır. 

Algan Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş.  kaynak, kesme, taşlama ve yüzey işleme konularında ihtisaslaşmış, metal sektöründe faaliyet gösteren öncü bir kuruluştur.

Misyonumuz; 

Samimi, doğru hizmet anlayışıyla  faaliyet gösterdiğimiz alanlarda müşterilerimize sürekli hizmet etmek, sorun yaşayan ve doğru çözüm arayan her kuruluşa  ve bireye çözüm üretmektir. Misyonumuz; yatırım amaçlı ucuz çözümler sunmak üzerine kurulu değildir. Kalitesiyle, teknolojisiyle, sağlamlığıyla ve dayanaklılığıyla kendini her alanda ispatlamış doğru ürünler ile işletim maliyeti ucuz, tasarruf sağlayıcı çözümler sunmak üzerine kuruludur.  

Ve faaliyet konularımızda geleceğin ileri teknolojilerini sürekli araştırarak ve takip ederek, yeni ve doğru teknolojik çözümleri bulmak ve mevcut değerli partner müşterilerimize sunmaktır. Bu felsefe anlayışımızı; firma ismimiz olan ALGAN ile betimleyerek, sizlere “Kaynağın Gücü” olarak sunuyoruz. Bilinmelidir ki; temsilciliğini ve bayiliğini yaptığımız her marka ve ürün aynı felsefe anlayışını bizce hak etmiş ve kendini ispat etmiş marka ve ürünlerdir. Ve de; "Kaynağın Gücü" adı altında sizlere sunulmaktadır.

Vizyonumuz;

Bu felsefe anlayışımızı samimiyetimizden ödün vermeden büyüyerek ve büyüterek gelecek kuşaklara taşımaktır.

Ustaların ve geleceğin ustalarının adresi www.kaynakyap.com 'da "Kaynağın Gücü" sizinle olsun !..